Pojkar 13 år:

60 meter

8.05

Jonatan Åsman-98, Öresund FK

12.03

Uddevalla

8.17

Gustav Eichmüller-98, Åhus FIK

22.01

Malmö/A

8.24

James Gaudiello-98, Malmö AI

30.01

Malmö/A

8.26

Marcus Tornée-98, IFK Helsingborg

12.03

Uddevalla

8.33

Jonathan Amneskog-98, Klippans FK

30.01

Malmö/A

8.48

Viktor Nylander-98, Malmö AI

12.02

Malmö/A

8.61

Viktor Bondesson-98, Malmö AI

12.02

Malmö/A

8.95

Philip Persson-Lundgren-98, Malmö AI

22.01

Malmö/A

8.97

Philip Möller-98, Öresund FK

22.01

Malmö/A

8.99

Matti Kemppainen-98, IFK Helsingborg

04.12.10

Malmö/A

200 meter

26.03

Jonatan Åsman-98, Öresund FK

13.03

Uddevalla

26.94

Marcus Tornée-98, IFK Helsingborg

13.03

Uddevalla

27.10

Viktor Nylander-98, Malmö AI

13.02

Malmö/A

27.63

James Gaudiello-98, Malmö AI

13.02

Malmö/A

28.71

Philip Möller-98, Öresund FK

13.02

Malmö/A

36.10

Andreas E Larsson-98, FK Athlet

13.02

Malmö/A

38.17

John Blomgren-98, Öresund FK

13.02

Malmö/A

800 meter

2.25.36

Viktor Nylander-98, Malmö AI

13.03

Uddevalla

2.29.19

Matti Kemppainen-98, IFK Helsingborg

13.03

Uddevalla

2.30.91

Philip Clemén-98, Malmö AI

23.01

Malmö/A

2.39.41

Philip Möller-98, Öresund FK

23.01

Malmö/A

2.39.90

Alexander Åkesson-98, Malmö AI

23.01

Malmö/A

2.40.4m

Adrian Östman-98, Malmö AI

04.12.10

Malmö/A

2.51.51

Eric Lilja-98, Malmö AI

29.01

Malmö/A

3.06.05

Linus Persson-98, Öresund FK

12.03

Uddevalla

3.42.7m

Hampus Clementsson-98, Öresund FK

04.12.10

Malmö/A

60 meter häck, 76.2 cm

  9.86

Viktor Nylander-98, Malmö AI

13.03

Uddevalla

10.48

Marcus Tornée-98, IFK Helsingborg

02.04

Helsingborg

10.62

Viktor Bondesson-98, Malmö AI

13.03

Uddevalla

11.30

Mattias Svanberg-98, Malmö AI

23.01

Malmö/A

Höjdhopp

1.46

James Gaudiello-98, Malmö AI

23.01

Malmö/A

1.44

Jonatan Amneskog-98, Klippans FK

04.12.10

Malmö/A

1.44

Marcus Tornée-98, IFK Helsingborg

04.12.10

Malmö/A

1.40

Jonatan Åsman-98, Öresund FK

12.02

Malmö/A

1.35

Viktor Bondesson-98, Malmö AI

23.01

Malmö/A

1.35

- " -

12.02

Malmö/A

1.35

Viktor Nylander-98, Malmö AI

12.02

Malmö/A

1.22

Björn Jakobsson-98, Öresund FK

09.04

Malmö/A

1.20

Ludvig Åberg-98, Ystads IF

12.02

Malmö/A

1.10

Andreas E Larsson-98, FK Athlet

16.01

Sjöbo

1.07

Daniel Larsson-98, Öresund FK

09.04

Malmö/A

Stavhopp

2.60

Magnus Herstedt-98, Öresund FK

12.03

Uddevalla

2.10

Viktor Bondesson-98, Malmö AI

12.03

Uddevalla

Längdhopp, zon

5.26

Marcus Tornée-98, IFK Helsingborg

02.04

Helsingborg

5.18

Jonatan Åsman-98, Öresund FK

13.03

Uddevalla

5.16

Gustav Eichmüller-98, Åhus FIK

13.02

Malmö/A

5.02

Jonatan Amneskog-98, Klippans FK

04.12.10

Malmö/A

4.94

Viktor Nylander-98, Malmö AI

13.02

Malmö/A

4.68

James Gaudiello-98, Malmö AI

29.01

Malmö/A

4.38

Matti Kemppainen-98, IFK Helsingborg

22.01

Malmö/A

4.22

Philip Persson-Lundgren-98, Malmö AI

22.01

Malmö/A

4.19

Philip Clemén-98, Malmö AI

22.01

Malmö/A

3.89

Björn Jakobsson-98, Öresund FK

04.12.10

Malmö/A

Tresteg, zon

10.85

Jonatan Åsman-98, Öresund FK

23.01

Malmö/A

  7.51

Alessandro Lion-98, Öresund FK

23.01

Malmö/A

  7.50

Andreas E Larsson-98, FK Athlet

23.01

Malmö/A

Kula 3.0 kg

18.80

Wictor Petersson-98, Hässleholms AIS

12.02

Malmö/A

14.81

Gustav Eichmüller-98, Åhus FIK

12.02

Malmö/A

14.03

Jonatan Amneskog-98, Klippans FK

22.01

Malmö/A

10.74

Jonatan Åsman-98, Öresund FK

12.02

Malmö/A

10.20

Mathias Bothen-98, Öresund FK

04.12.10

Malmö/A

  9.23

Philip Möller-98, Öresund FK

22.01

Malmö/A

  9.18

Magnus Herrstedt-98, Öresund FK

04.12.10

Malmö/A

  8.13

Filip Stypka-98, Klippans FK

02.04

Helsingborg

  8.11

Björn Jakobsson-98, Öresund FK

12.02

Malmö/A

  7.86

Philip Persson-Lundgren-98, Malmö AI

22.01

Malmö/A

4 x 200 m