Manl. seniorer:

100 meter:

10.50

+1.5

Per Strandquist-87, Malmö AI

03.08

Västerås

10.51

+1.2

Benjamin Olsson-91, IFK Helsingborg

06.06

Sollentuna

10.69

+1.9

Daniel Persson-82, Malmö AI

18.07

Halmstad

10.83

-0.8

Emil Zail-87, Malmö AI

08.06

Växjö

10.87

+0.5

Andreas Andersson-91, Hässleholms AIS

30.08

Helsinki,FIN

11.01

+0.0

Jimisola Laursen-77, Malmö AI

13.07

Helsingborg

11.16

-1.1

Kim Freiburghaus-86, Lomma FIK

01.06

Klippan

11.28

+0.9

Jesper Lang-92, Malmö AI

28.06

Göteborg/U

11.30

+0.6

Björn Boström-87, IFK Lund

29.06

Göteborg/U

11.31

+0.79

Niklas Liberg-86, IFK Lund

21.05

Trelleborg

100 meter - medvind eller okänd vindförhållanden:

10.46

+2.4

Daniel Persson-82, Malmö AI

18.06

Jönköping

10.85

+2.1

Jimisola Laursen-77, Malmö AI

03.08

Västerås

11.30

+2.1

David Frykholm-80, Malmö AI

31.05

Villstad

200 meter:

20.77

-2.1

Johan Wissman-82, IFK Helsingborg

16.06

Karlskrona

21.52

+0.4

Benjamin Olsson-91, IFK Helsingborg

10.08

Norrtälje

22.32

-1.5

Marwin Tay-90, Malmö AI

29.06

Göteborg/U

22.42

+0.1

Kim Freiburghaus-86, Lomma FIK

29.06

Göteborg/U

22.44

+0.4

Andreas Andersson-91, Hässleholms AIS

10.08

Norrtälje

22.65

+1.5

Christopher Svensson-85, IFK Helsingborg

19.07

Halmstad

22.71

-0.3

Daniel Olsson-87, Klippans FK

14.06

Vellinge

22.76

+1.5

Niklas Liberg-86, IFK Lund

19.07

Halmstad

22.90

-0.6

Hampus Forsberg-89, IFK Helsingborg

29.06

Göteborg/U

22.95

+2.0

Jonatan Radmann-91, Malmö AI

08.06

Trelleborg

200 meter - medvind eller okända vindförhållanden:

20.30

+3.2

Johan Wissman-82, IFK Helsingborg

22.06

Istanbul,TUR

22.06

+3.1

Kim Freiburghaus-86, Lomma FIK

08.06

Trelleborg

22.07

+2.2

Emil Zail-87, Malmö AI

19.07

Halmstad

22.22

+3.1

Marwin Tay-90, Malmö AI

08.06

Trelleborg

300 meter:

32.10

Johan Wissman-82, IFK Helsingborg

08.07

Sollentuna

400 meter:

44.64

Johan Wissman-82, IFK Helsingborg

19.08

Beijing,CHN

48.71

Robin Rohlén-90, Malmö AI

06.06

Sollentuna

49.76

Niklas Liberg-86, IFK Lund

02.08

Västerås

49.78

Hjalmar Hallberg-88, Vittsjö GIK

28.06

Göteborg/U

49.87

Christopher Svensson-85, IFK Helsingborg

27.07

Hässleholm

50.66

Joshua Bristol-89, Eslövs AI

16.08

Hässleholm

50.79

Petter Olson-91, Malmö AI

31.05

Lerum

50.84

Alexander Persson-89, Klippans FK

07.06

Växjö

51.26

Martin Bergkvist-79, Malmö AI

27.07

Hässleholm

51.26

Viktor Ekelund-89, Malmö AI

24.06

Göteborg/S

800 meter:

1.48.48

Robin Rohlén-90, Malmö AI

22.06

Mannheim,GER

1.52.64

Jeppe Thomsen-77, Malmö AI

29.06

Göteborg/U

1.53.62

Christopher Svensson-85, IFK Helsingborg

16.06

Karlskrona

1.54.08

Viktor Ekelund-89, Malmö AI

29.06

Göteborg/U

1.54.60

Jonas Leandersson-91, Malmö AI

22.07

Stockholm/S

1.54.71

Saibou Kebbeh-88, Malmö AI

22.07

Stockholm/S

1.55.16

Håkan Runvik-89, IFK Lund

29.06

Göteborg/U

1.55.27

Martin Nilson-89, Malmö AI

22.07

Stockholm/S

1.55.73

Alexander Persson-89, Klippans FK

29.06

Göteborg/U

1.57.89

Staffan Ek-91, Björnstorps IF

27.06

Göteborg/U

1000 meter:

2.44.29

Petter Olson-91, Malmö AI

24.08

Kalmar

2.58.2m

Sebastian Persson-91, Heleneholms IF

18.08

Malmö/He

2.59.5m

Keddy Malmberg-82, Heleneholms IF

18.08

Malmö/He

3.01.2m

David Larsson-92, Heleneholms IF

18.08

Malmö/He

3.01.5m

Kent Floreng-67, IK Pallas

18.08

Malmö/He

3.04.4m

Henric Nilsson-74, Heleneholms IF

18.08

Malmö/He

3.04.9m

Jörgen Holmqvist-66, Heleneholms IF

18.08

Malmö/He

3.05.5m

Thomas Persson-67, Heleneholms IF

18.08

Malmö/He

3.07.3m

Gustav Lindéus-90, Heleneholms IF

18.08

Malmö/He

3.08.26

Erik Hoff-92, IFK Lund

21.09

Eslöv

1500 meter:

3.44.7m

Rizak Dirshe-72, Malmö AI

14.06

Watford,GBR

3.45.37

Johan Wallerstein-78, Malmö AI

08.07

Sollentuna

3.50.39

Jeppe Thomsen-77, Malmö AI

28.06

Göteborg/U

3.51.09

Jonas Leandersson-91, Malmö AI

28.06

Göteborg/U

3.53.85

Robin Leandersson-88, Malmö AI

16.06

Karlskrona

3.57.95

Martin Nilson-89, Malmö AI

23.06

Göteborg/S

3.59.44

Gustav Tynelius-81, Malmö AI

08.06

Sollentuna

4.01.03

Håkan Runvik-89, IFK Lund

09.08

Norrtälje

4.02.05

Staffan Ek-91, Björnstorps IF

28.06

Göteborg/U

4.03.71

Viktor Ekelund-89, Malmö AI

23.07

Stockholm/S

1 eng. mil:

4.56.90

Stefan Pettersson-69, Ystads IF

09.09

Ystad

5.18.46

Jonny Hansen-70, Ystads IF

09.09

Ystad

5.29.53

Patrik Persson-71, Ystads IF

09.09

Ystad

5.32.72

Claes Lenngren-63, Ystads IF

09.09

Ystad

5.41.47

Marcus Persson-79, Ystads IF

09.09

Ystad

5.45.40

Andreas Svensson-82, Ystads IF

09.09

Ystad

5.51.37

Magnus Lindén-59, Ystads IF

09.09

Ystad

6.42.50

Christer Meyer-55, Ystads IF

09.09

Ystad

2000 m:

6.05.32

Stefan Pettersson-69, Ystads IF

16.09

Ystad

6.06.61

Christer Jeppsson-65, Björnstorps IF

16.09

Ystad

6.06.78

Sebastian Robertsson-93, Klippans FK

29.06

Göteborg/U

6.15.30

 

Erik Filipovic-93, Klippans FK

16.08

Ängelholm

6.22.31

David Roos-94, Eslövs AI

29.06

Göteborg/U

6.33.58

Kent Floreng-67, IK Pallas

16.09

Ystad

6.44.00

Oscar Johansson-94, Klippans FK

16.08

Ängelholm

6.48.50

Anton Lindahl-93, Malmö AI

02.08

Malmö/He

6.53.76

Patrik Persson-71, Ystads IF

16.09

Ystad

6.53.94

Daniel Strandberg-95, Malmö AI

16.08

Ängelholm

3000 meter:

  8.03.85

Johan Wallerstein-78, Malmö AI

27.07

Sopot,POL

  8.44.27

Gustav Tynelius-81, Malmö AI

20.08

Huddinge

  8.47.11

Jonas Leandersson-91, Malmö AI

10.08

Norrtälje

  9.13.00

Staffan Ek-91, Björnstorps IF

10.08

Norrtälje

  9.16.06

Marcus Bill-80, IS Göta

26.07

Hässleholm

  9.24.04

Rickard Andersson-73, Malmö AI

08.06

Trelleborg

  9.28.95

Mathias Mustonen-76, IS Göta

26.07

Hässleholm

  9.31.76

Stefan Pettersson-69, Ystads IF

17.08

Greve,DEN

  9.36.29

B-G Nilensjö-63, IS Göta

26.07

Hässleholm

  9.38.83

Kristofer Tilderkvist-86, Ryssbergets IK

26.07

Hässleholm

2 eng. mil:

11.31.1m

Kent Floreng-67, IK Pallas

07.08

Växjö

5000 meter:

14.53.09

Joel Lewis-Jonsson-85, IS Göta

27.06

Göteborg/U

15.08.46

Gustav Tynelius-81, Malmö AI

13.08

Stockholm/S

15.51.41

Rickard Andersson-73, Malmö AI

11.07

Helsingborg

15.54.37

Henrik Weineisen-78, Björnstorps IF

11.06

Eslöv

16.23.56

Christer Jeppsson-65, Björnstorps IF

27.06

Ystad

16.25.20

Stefan Pettersson-69, Ystads IF

12.08

Ystad

16.35.15

Arjen Tomas- , Malmö AI

11.07

Helsingborg

16.36.59

Stefan Carlsson-72, IS Göta

27.06

Ystad

16.39.26

BG Nilensjö-63, IS Göta

11.07

Helsingborg

16.54.30

Jesper Larsson-77, Björnstorps IF

11.06

Eslöv

10000 meter:

33.53.63

Henrik Weineisen-78, Björnstorps IF

13.09

Trelleborg

34.08.55

BG Nilensjö-63, IS Göta

13.09

Trelleborg

34.15.93

Christer Jeppsson-65, Björnstorps IF

13.09

Trelleborg

34.27.71

Kristoffer Tilderkvist-86, Ryssbergets IK

13.09

Trelleborg

34.28.32

Pelle Rollmark-68, IS Göta

13.09

Trelleborg

34.37.31

Stefan Pettersson-69, Ystads IF

13.09

Trelleborg

34.40.29

Rickard Andersson-73, Malmö AI

13.09

Trelleborg

34.45.80

Sven Lindeberg-63, IS Göta

13.09

Trelleborg

35.01.13

Mattias Mustonen-76, IS Göta

13.09

Trelleborg

36.12.71

Jörgen Holmqvist-66, Heleneholms IF

29.06

Ystad

Entimmeslöpning:

16.608

Stefan Pettersson-69, Ystads IF

04.10

Ystad

15.990

Jörgen Holmqvist-66, Heleneholms IF

04.10

Ystad

14.547

Reine Magnusson-73, Ystads IF

04.10

Ystad

14.277

Marcus Persson-74, Ystads IF

04.10

Ystad

14.271

Erik Månsson-68, Heleneholms IF

04.10

Ystad

14.265

Fredrik Olsson-74, Ystads IF

04.10

Ystad

14.175

Patrik Persson-71, Ystads IF

04.10

Ystad

14.158

Roger Andersson-73, Andrarums IF

04.10

Ystad

13.997

Magnus Hörnblad-65, Ystads IF

04.10

Ystad

13.890

Tobias Olsson-78, Heleneholms IF

04.10

Ystad

110 meter häck 106.7 cm:

15.54

-0.9

Petter Olson-91, Malmö AI

20.07

Värnamo

17.90

-0.1

Dastid Selmani-92, IFK Lund

16.08

Trelleborg

19.75

+0.0

Robin Hägg-90, Eslövs AI

18.05

Uddevalla

19.99

+0.0

Filip Essbrant-90, Åhus FIK

18.05

Uddevalla

110 meter häck 106.7 cm - medvind eller okända vindförhållanden:

15.53

+3.7

James Parker-80, IFK Helsingborg

18.05

Helsingborg

17.27

+2.2

Dastid Selmani-92, IFK Lund

18.05

Motala

400 meter häck 91.4 cm:

55.80

Jesper Madsen-88, IK Finish

01.08

Västerås

55.97

Niklas Liberg-86, IFK Lund

16.08

Trelleborg

56.02

James Parker-80, IFK Helsingborg

11.07

Helsingborg

58.26

Marwin Tay-90, Malmö AI

16.08

Fana,NOR

59.18

Peter Jönsson-82, Vittsjö GIK

16.08

Hässleholm

59.48

Mattias Green-88, IFK Trelleborg

16.08

Trelleborg

61.93

Filip Essbrant-90, Åhus FIK

16.08

Hässleholm

65.34

Joakim Nilsson-76, Eslövs AI

16.08

Hässleholm

3000 m hinder 91.4 cm:

  9.31.06

Robin Leandersson-88, Malmö AI

07.09

Tampere,FIN

10.44.12

Anders Pettersson-89, Klippans FK

17.05

Skruv

10.57.65

Joakim Edvardsson-86, Vittsjö GIK

16.08

Hässleholm

11.02.12

Sven Lindeberg-63, IS Göta

28.06

Ystad

11.26.90

Jesper Lagerqvist-90, Åhus FIK

18.05

Uddevalla

11.30.39

Viktor Malm-88, IFK Trelleborg

16.08

Trelleborg

11.31.79

Tomas Vensryd-70, Eslövs AI

16.08

Hässleholm

11.45.1m

Joakim Andersson-92, IFK Trelleborg

18.05

Motala

11.47.28

Sebastian Josefsson-91, IFK Helsingborg

18.05

Helsingborg

12.08.3m

Andreas Persson-75, IFK Lund

18.05

Motala

Höjdhopp:

2.31

Linus Thörnblad-85, Malmö AI

29.07

Monaco,MON

2.03

Lukas Odell-90, IFK Trelleborg

09.08

Norrtälje

1.96

Petter Olson-91, Malmö AI

31.05

Lerum

1.94

Mattias Green-88, IFK Trelleborg

21.05

Trelleborg

1.92

Andreas Liljegren-Nilsson-80, IK Finish

14.06

Vellinge

1.92

Daniel Jarl-79, IFK Lund

16.08

Trelleborg

1.84

Max Nyman-90, Hässleholms AIS

31.05

Lerum

1.80

Love Johnsson-92, Eslövs AI

24.05

Eslöv

1.77

Peter Jönsson-82, Vittsjö GIK

27.07

Hässleholm

1.75

Fredrik Skoog-75, IFK Helsingborg

18.05

Helsingborg

1.75

Daniel Hägg-87, Eslövs AI

18.05

Uddevalla

1.75

- " -

24.05

Eslöv

Stavhopp:

5.63

Jesper Fritz-85, Malmö AI

08.07

Sollentuna

5.05

Petter Olson-91, Malmö AI

30.08

Helsinki,FIN

4.11

Melker Svärd Jacobsson-94, Malmö AI

08.06

Trelleborg

3.80

Max Nyman-90, Hässleholms AIS

15.06

Vellinge

3.77

Trolle Olsson-94, Malmö AI

28.06

Göteborg/U

3.50

Kristian Beckvall-92, Eslövs AI

16.08

Hässleholm

3.45

Ruben Larsson-92, IFK Lund

09.08

Täby

2.80

Kent Borgström-66, Sjöbo IF

28.06

Ystad

2.70

Oscar Runemark-91, IFK Lund

20.09

Eslöv

2.70

Kristian Ekelund-Axelsson-93, IFK Lund

20.09

Eslöv

Längdhopp:

7.48

-2.5

David Frykholm-80, Malmö AI

03.06

Malmö/S

7.38

+1.5

Per Strandquist-87, Malmö AI

06.07

Sundsvall

7.12

+1.3

Erik Persson-89, Malmö AI

28.06

Göteborg/U

7.06

+2.0

Minh Le-86, Malmö AI

23.08

Sävedalen

6.96

-0.9

Petter Olson-91, Malmö AI

09.08

Norrtälje

6.95

+0.2

Sebastian Ekstrand-86, IK Finish

10.08

Norrtälje

6.92

+1.9

Kim Freiburghaus-86, Lomma FIK

08.06

Trelleborg

6.74

+1.8

Anders Hansson-74, Heleneholms IF

03.09

Malmö/He

6.72

+0.5

Björn Boström-87, IFK Lund

28.06

Göteborg/U

6.68

+0.8

Nuhi Amerllahi-90, Malmö AI

28.06

Göteborg/U

Längdhopp -medvind eller okända vindförhållanden:

7.62

+2.1

Per Strandquist-87, Malmö AI

03.06

Malmö/S

7.54

+5.3

David Frykholm-80, Malmö AI

03.06

Malmö/S

7.16

+2.2

Sebastian Ekstrand-86, IK Finish

28.06

Göteborg/U

6.94

+5.0

Kim Freiburghaus-86, Lomma FIK

03.06

Malmö/S

6.85

+4.1

Petter Olson-91, Malmö AI

19.07

Värnamo

6.77

+2.3

Anders Hansson-74, Heleneholms IF

03.09

Malmö/He

6.71

+3.3

Theo Söderberg-89, IK Finish

?.07

Helsingborg

Trestegshopp:

14.69

+0.0

Sebastian Ekstrand-86, IK Finish

06.09

Tampere,FIN

14.51

+0.2

Erik Persson-89, Malmö AI

10.08

Norrtälje

13.67

-0.4

Jens Mattisson-85, Vittsjö GIK

16.08

Hässleholm

13.62

+1.8

Dastid Selmani-92, IFK Lund

16.08

Trelleborg

13.59

+0.93

Paul Tuvesson-84, Vittsjö GIK

14.06

Karlskrona

13.36

+0.9

Andreas Olsson-89, Klippans FK

07.06

Växjö

13.35

+1.8

Nuhi Amerllahi-90, Malmö AI

10.08

Norrtälje

12.62

+0.8

Erik Hoff-92, IFK Lund

25.05

Kristianstad

12.62

+1.9

Christoffer Holm-92, IFK Helsingborg

25.05

Kristianstad

12.34

+0.5

Christian Nilsson-89, Eslövs AI

16.08

Hässleholm

Trestegshopp ­ medvind eller okända vindförhållanden:

14.91

+3.9

Sebastian Ekstrand-86, IK Finish

09.08

Norrtälje

12.62

+2.3

Mattias Green-88, IFK Trelleborg

16.08

Trelleborg

Kula 7.26 kg:

15.60

Magnus Hallgrimsson-76, IFK Lund

16.08

Trelleborg

13.65

Markus Mattisson-88, Vittsjö GIK

29.06

Göteborg/U

13.35

Gunnar Blomé-80, IFK Lund

18.05

Motala

12.61

Jonas Forsberg-70, Heleneholms IF

27.06

Ystad

12.32

Petter Olson-91, Malmö AI

19.07

Värnamo

12.29

Jonas Carlström-68, Åhus FIK

16.08

Hässleholm

12.16

Martin Andersson-90, Heleneholms IF

24.09

Malmö/S-K

11.95

Magnus Linderot-84, IK Finish

04.10

Trelleborg

11.91

Mattias Andersson-91, IFK Lund

04.10

Trelleborg

11.58

Sebastian Mattsson-89, Eslövs AI

18.05

Uddevalla

Diskus 2.0 kg:

54.49

Axel Härstedt-87, Malmö AI

02.08

Västerås

54.01

Magnus Hallgrimsson-76, IFK Lund

06.09

Helsingborg

38.68

Jonas Forsberg-70, Heleneholms IF

19.07

Malmö/S-K

37.32

Markus Mattisson-88, Vittsjö GIK

27.07

Hässleholm

36.98

Jens Wesemann-87, Heleneholms IF

16.08

Falköping

36.28

Magnus Linderot-84, IK Finish

04.10

Trelleborg

35.39

Petter Olson-91, Malmö AI

20.07

Värnamo

34.04

Robin Hägg-90, Eslövs AI

28.09

Eslöv

33.99

Martin Andersson-90, Heleneholms IF

24.09

Malmö/S-K

33.62

Torbjörn Julin-89, IFK Helsingborg

15.06

Vellinge

Slägga 7.26 kg:

64.96

Stellan Kjellander-78, Malmö AI

06.08

Malmö/S-K

44.13

Torbjörn Julin-89, IFK Helsingborg

18.05

Helsingborg

42.42

Daniel Hägg-86, Eslövs AI

18.05

Uddevalla

40.58

Jonas Forsberg-70, Heleneholms IF

30.08

Malmö/S-K

39.91

Mattias Andersson-91, IFK Lund

16.08

Trelleborg

38.65

Sebastian Mattsson-89, Eslövs AI

28.09

Eslöv

32.84

Robin Hägg-90, Eslövs AI

28.09

Eslöv

31.54

Patrik Pettersson-69, Vittsjö GIK

18.05

Uddevalla

31.11

Dan Lindahl-60, IFK Lund

30.08

Malmö/S-K

30.69

Anders Wikander-67, IFK Helsingborg

14.08

Helsingborg

Spjut 800 gram:

58.80

Gunnar Blomé-80, IFK Lund

18.05

Motala

58.25

Sebastian Mattsson-89, Eslövs AI

11.05

Ystad

52.28

Niklas Stjerndorff-90, Eslövs AI

14.09

Sollentuna

49.88

Ken Pihlblad-78, Malmö AI

12.10

Kyrkhult

49.23

Paul Tuvesson-84, Vittsjö GIK

01.06

Klippan

48.43

Viktor Ottosson-90, Klippans FK

17.08

Ängelholm

47.37

Mikael Westring-69, Eslövs AI

28.09

Eslöv

46.34

David Johansson-91, Åhus FIK

12.10

Åhus

45.89

Mattias Andersson-91, IFK Lund

21.09

Malmö/S-K

42.40

Max Nyman-90, Hässleholms AIS

01.06

Lerum


Stafett 4 x 100 meter:

40.70

Malmö AI

24.05

Göteborg/S

    Daniel Persson-82, Per Strandquist-87, Jens Löfgren-86, Emil Zail-87    

43.54

IFK Lund

16.08

Trelleborg

    Marcus Kristiansson-90,Niklas Liberg-86, Viktor Björklund-91, Björn Boström-87    

44.23

Klippans FK

25.05

Göteborg/S

    Joacim Bosson-90, Alexander Persson-89, Fredric Linansky-89, Andreas Olsson-89    

44.80

IFK Helsingborg

25.05

Göteborg/S

    Philip Lindau-91, Benjamion Olsson-91, Oliver Sänneskog-91, Joakim Björkman-91    

44.95

 

Vittsjö GIK

08.06

Växjö

    Paul Thuvesson-84, Jens Mattisson-85, Peter Jönsson-82, Hjalmar Hallberg-88    

46.34

Åhus FIK

18.05

Uddevalla

    Jesper Lagerqvist-90, Filip Essbrant-90, Alexander Asp-92, Modon Coley-90    

47.94

 

Eslövs AI

18.05

Uddevalla

    Daniel Hägg-87, Joshua Bristol-89, Christian Nilsson-89, Robin Hägg-90    

50.31

 

IFK Trelleborg

18.05

Motala

    Mattias Green-88, Joakim Andersson-92, Alexander Walldén-91,Henrik Nilsson-91    

50.45

IS Göta

27.06

Ystad

    (Greger Jönsson-69, Jan Kopfinger-58, Anders Wifvesson-57, Martin Holm-73)    

54.63

Heleneholms IF

14.08

Helsingborg

    (Hans-Ingvar Andersson-47, Ulf Jakobsson-72, Kenth Larsen-51, Leif Malmqvist-66)    

Stafett 4 x 200 meter:

1.54.95

Ystads IF

22.05

Ystad

    Robin Hallin-86, Fredrik Olsson-74, Ingemar la Fleur- , Victor Nordenbris-90    

2.02.99

Sjöbo IF

22.05

Ystad

    Kent Borgström-66, Johan Lovén-94, Anders Botvidsson-67, Rasmus Jeppsson-93    

Stafett 4 x 400 meter:

3.18.15

Malmö AI

24.05

Göteborg/S

    Viktor Ekelund-89, Martin Nilsson-89, Dennis Karanda-89, Robin Rohlén-90    

3.27.26

Klippans FK

24.05

Göteborg/S

    Fredric Linansky-89, Anders Pettersson-89, Alexander Persson-89, Joacim Bosson-90    

4.31.50

IS Göta

28.06

Ystad

    (Jan Kopfinger-58, Niklas Stenström- , Kaj Pedersen-46, Sven Lindeberg-63)    

Stafett 4 x 800 meter:

 

 

 

 

Stafett 4 x 1.500 meter:

15.48.10

Malmö AI

25.05

Göteborg/S

    Jonas Leandersson-91, Robin Leandersson-88, Johan Wallerstein-78, Rizak Dirshe-72    

Stafett 1.000 meter:

1.58.64

Malmö AI

24.05

Göteborg/S

    Robin Åkesson-92, Albert de Caprétz-92, Petter Olson-91, Jesper Lang-92    

2.02.12

IFK Helsingborg

24.05

Göteborg/S

    Joakim Björkman-91, Philip Lindau-91, Benjamion Olsson-91, Oliver Sänneskog-91    

Tiokamp:

6.839 W

Petter Olson-91, Malmö AI

19-20.07

Värnamo

 

 

(11.51 (-1.8) 685 (+4.1) 1232 195 51.76
15.54 (-0.9) 3539 480 3522 4.50.89)