Manl. seniorer:

Dela

100 meter:

10.42

´+1.2

Benjamin Olsson-91, IFK Helsingborg

28.06

Sollentuna

10.70

+1.8

Daniel Persson-82, Malmö AI

06.08

Karlskrona

10.97

+0.1

Petter Olson-91, Malmö AI

18.06

Sipoo,FIN

10.89

+1.7

Andreas Andersson-91, Hässleholms AIS

26.08

Vellinge

11.00

+1.2

Jesper Lang-92, Malmö AI

26.08

Vellinge

11.14

+1.4

Adam Denguir-94, Lomma FIK

26.08

Vellinge

11.20

+0.9

Hampus Forsberg-89, IFK Helsingborg

29.05

Klippan

11.23

+1.8

Marcus Bergstrand-94, Öresund FK

03.07

Helsingborg

11.23

+1.0

Charles Mitala-96, Malmö AI

26.08

Ystad

11.28

+1.2

Marcel Elmir-90, IFK Helsingborg

03.07

Helsingborg

100 meter - medvind eller okänd vindförhållanden:

10.47

+2.7

Johan Wissman-82, IFK Helsingborg

03.07

Donnas,ITA

10.83

+2.8

Andreas Andersson-91, Hässleholms AIS

30.06

Sävedalen

10.96

+2.4

Jesper Lang-92, Malmö AI

26.08

Vellinge

11.13

+2.8

Per Strandquist-87, Öresund FK

12.06

Karlshamn

11.25

+2.6

Emanuel Amoh-92, Malmö AI

03.07

Helsingborg

200 meter:

20.93

+1.9

Johan Wissman-82, IFK Helsingborg

02.08

Karlstad

21.44

-0.80

Benjamin Olsson-91, IFK Helsingborg

04.06

Ängelholm

22.04

+1.3

Petter Olson-91, Malmö AI

02.08

Karlstad

22.22

+1.5

Hampus Forsberg-89, IFK Helsingborg

26.05

Jönköping

22.42

-0.4

Andreas Andersson-91, Hässleholms AIS

30.07

Hässleholm

22.74

-1.1

Jesper Lang-92, Malmö AI

28.05

Genève,SUI

22.86

-0.7

Marcus Bergstrand-94, Öresund FK

10.07

Göteborg/U

22.89

-0.5

Anton Levin-92, IFK Helsingborg

23.07

Halmstad

23.05

+1.8

Joakim Andersson-92, IFK Trelleborg

02.07

Helsingborg

23.23

+0.3

Daniel Olsson-87, IFK Lund

10.07

Göteborg/U

23.23

-0.2

Oscar Olausson-93, KFUM Kristianstad

27.08

Vellinge

200 meter - medvind eller okända vindförhållanden:

20.57

+2.2

Johan Wissman-82, IFK Helsingborg

14.08

Gävle

21.43

+3.0

Benjamin Olsson-91, IFK Helsingborg

02.07

Helsingborg

22.43

+2.8

Andreas Andersson-91, Hässleholms AIS

02.07

Helsingborg

22.68

+6.0

Marcus Bergstrand-94, Öresund FK

28.08

Vellinge

22.78

+3.0

Anton Levin-92, IFK Helsingborg

23.07

Halmstad

300 meter:

35.72

Hampus Forsberg-89, IFK Helsingborg

08.05

Tårnby,DEN

36.59

 

Jakob Fornman-96, Öresund FK

10.07

Göteborg/U

38.10

Fredric Linansky-89, IFK Helsingborg

08.05

Tårnby,DEN

38.40

 

Elias Larsson-97, Malmö AI

12.06

Vellinge

38.77

Johan Kullberg-94, IFK Helsingborg

08.05

Tårnby,DEN

38.96

Jesper Hagwall-96, IFK Lund

03.09

Lund

39.04

 

Johan Andersson-96, Malmö AI

10.07

Göteborg/U

39.19

 

Austin Hamilton-97, Öresund FK

02.07

Helsingborg

39.19

 

Filip la Fleur-97, Ystads IF

10.07

Göteborg/U

39.79

 

Jens Lannér-96, IFK Lund

10.07

Göteborg/U

400 meter:

45.82

 

Johan Wissman-82, IFK Helsingborg

13.08

Gävle

48.36

 

Petter Olson-91, Malmö AI

14.07

Ostrava,CZE

49.42

Joakim Andersson-92, IFK Trelleborg

09.07

Göteborg/U

50.08

Hampus Forsberg-89, IFK Helsingborg

22.05

Motala

50.23

Martin Bengtsson-92, Klippans FK

21.08

Varberg

51.48

Hjalmar Hallberg-88, Vittsjö GIK

09.07

Göteborg/U

51.88

Adrian Hansson-94, Lomma FIK

09.07

Göteborg/U

52.31

 

Emanuel Amoh-92, Malmö AI

09.07

Göteborg/U

52.76

Anton Levin-92, IFK Helsingborg

10.09

Eslöv

52.69

Johan Kullberg-94, IFK Helsingborg

06.08

Karlskrona

800 meter:

1.52.31

Martin Nilsson-89, Malmö AI

02.08

Karlstad

1.52.32

 

Jonas Leandersson-91, Malmö AI

18.08

Eskilstuna

1.52.53

Anton Wåhlin-91, Malmö AI

02.08

Karlstad

1.52.62

Staffan Ek-91, Björnstorps IF

10.07

Göteborg/U

1.53.36

 

Viktor Ekelund-89, Malmö AI

10.07

Göteborg/U

1.57.00

Erik Filipovic-93, Klippans FK

31.07

Hässleholm

1.57.33

 

Hjalmar Hallberg-88, Vittsjö GIK

04.09

Lund

1.57.34

 

Jeppe Thomsen-77, Malmö AI

04.09

Lund

1.58.47

Johan Wallerstein-78, IFK Lund

29.05

Göteborg/S

1.59.37

Gedimas Simutis-87, Ystads IF

11.08

København,DEN

1000 meter:

2.35.67

 

Hjalmar Hallberg-88, Vittsjö GIK

21.08

Lerum

2.41.11

 

Daniel Strandberg-95, Malmö AI

23.07

Halmstad

2.42.29

Henrik Petersson-93, Malmö AI

23.07

Halmstad

2.43.7m

 

Mattias Ohlsson-94, Öresund FK

29.08

Malmö/He

2.45.71

Håkan Carlberg-92, Malmö AI

23.07

Halmstad

2.53.09

Max Harris-93, IS Göta

23.07

Halmstad

2.57.2m

 

Diez Nobach-73, Heleneholms IF

29.08

Malmö/He

3.07.6m

 

Bert Elmqvist-59, Heleneholms IF

29.08

Malmö/He

3.08.19

 

Patrick Malmquist-95, IFK Helsingborg

11.09

Eslöv

3.08.47

 

Staffan Åkesson-95, Hässleholms AIS

29.05

Lerum

1500 meter:

3.44.98

Staffan Ek-91, Björnstorps IF

23.07

Stretford,GBR

3.46.27

 

Jonas Leandersson-91, Malmö AI

03.09

Mölndal

3.47.81

Martin Nilsson-89, Malmö AI

08.07

Göteborg/U

3.48.61

 

Abdi Suleiman-85, Malmö AI

12.06

Hässleholm

3.49.07

Anton Wåhlin-91, Malmö AI

08.07

Göteborg/U

3.53.53

 

Viktor Ekelund-89, Malmö AI

23.07

Stretford,GBR

4.02.55

Johan Larsson-83, IFK Lund

29.05

Göteborg/S

4.07.49

Erik Filipovic-93, Klippans FK

27.08

Vellinge

4.09.00

 

Gedimas Simutis-87, Ystads IF

03.07

Helsingborg

4.11.95

Anders Pettersson-89, Klippans FK

03.07

Helsingborg

1 eng. mil:

 

 

 

 

 

2000 m:

6.15.4m

Oskar Rosenlund-97, Björnstorps IF

30.07

Hässleholm

6.33.4m

Alexander Quick-96, IFK Lund

30.07

Hässleholm

7.59.0m

 

Kevin Gullstrand-97, Öresund FK

30.07

Hässleholm

3000 meter:

  7.59.04

Johan Wallerstein-78, IFK Lund

08.07

Rhede,GER

  8.11.92

Staffan Ek-91, Björnstorps IF

02.08

Karlstad

  8.54.3m

 

Hans Larsson-81, Malmö AI

01.05

Lund

  9.05.0m

 

Henrik Orre-76, Björnstorps IF

01.05

Lund

  9.05.91

Magnus Hansson-76, IFK Trelleborg

31.07

Hässleholm

  9.08.3m

Anders Pettersson-89, Klippans FK

24.07

Halmstad

  9.11.26

Daniel Strandberg-95, Malmö AI

10.07

Göteborg/U

  9.16.0m

 

Pål Nilsson-76, Björnstorps IF

01.05

Lund

  9.25.3m

 

Stefan Pettersson-69, Ystads IF

01.05

Lund

  9.25.6m

Bo-Göran Nilensjö-63, IS Göta

01.05

Lund

2 eng. mil:

 

 

 

 

5000 meter:

14.18.17

Johan Wallerstein-78, IFK Lund

27.07

Joensuu,FIN

14.35.48

Staffan Ek-91, Björnstorps IF

28.08

Vellinge

15.28.06

 

Hans Larsson-81, Malmö AI

31.08

Eslöv

15.31.21

Magnus Hansson-76, IFK Trelleborg

31.08

Eslöv

15.35.22

Lars Andén-77, Heleneholms IF

31.08

Eslöv

16.02.11

 

Henrik Orre-76, Björnstorps IF

31.08

Eslöv

16.08.19

Anders Pettersson-89, Klippans FK

01.07

Helsingborg

16.12.57

Tommy Olofsson-76, Björnstorps IF

01.07

Helsingborg

16.13.46

Gedimas Simutis-87, Ystads IF

31.08

Eslöv

16.15.80

Pål Nilsson-76, Björnstorps IF

01.07

Helsingborg

10000 meter:

30.36.17

 

Johan Larsson--83, IFK Lund

12.08

Gävle

34.24.7m

Stefan Pettersson-69, Ystads IF

17.09

Lund

34.57.0m

 

Magnus Andersson-69, Ystads IF

17.09

Lund

35.02.98

Jens Persson-70, Ystads IF

07.08

Skellefteå

35.09.60

 

Ridouane Taboukh-81, IFK Lund

17.05

Karlskrona

35.22.1m

Christer Jeppsson-65, Ystads IF

17.09

Lund

35.44.2m

Jim Degrenius-76, Björnstorps IF

17.09

Lund

35.54.9m

Bo-Göran Nilensjö-63, IS Göta

17.09

Lund

37.39.3m

Arne Mårtensson-60, Björnstorps IF

17.09

Lund

37.46.5m

Sven Lindeberg-63, IS Göta

17.09

Lund

1 timmes löpning:

13.681

 

Per-Erik Mörk-66, Vittsjö GIK

05.11

Hässleholm

13.381

 

Stefan Jeppsson-75, Vittsjö GIK

05.11

Hässleholm

12.602

 

Håkan Larsson-62, Vittsjö GIK

05.11

Hässleholm

110 meter häck 106.7 cm:

13.71

-0.6

Philip Nossmy-82, Malmö AI

11.06

Göteborg/S

14.72

+1.0

Petter Olson-91, Malmö AI

28.06

Sollentuna

14.89

-1.2

Anton Levin-92, IFK Helsingborg

11.09

Eslöv

16.04

+1.6

Jimmy Palm-79, Öresund FK

22.05

Halmstad

16.96

+1.4

Mattias Gren-88, IFK Trelleborg

22.05

Jönköping

17.12

+1.3

Sebatian Holmberg-87, IFK Lund

02.07

Helsingborg

17.94

+1.4

Stefan Jeppsson-75, Vittsjö GIK

22.05

Jönköping

19.05

+1.6

Johan Berggren-94, Eslövs AI

22.05

Halmstad

110 meter häck 106.7 cm - medvind eller okända vindförhållanden:

17.61

+2.1

Stefan Jeppsson-75, Vittsjö GIK

18.06

Karlskrona

400 meter häck 91.4 cm:

52.59

 

Petter Olson-91, Malmö AI

13.08

Gävle

55.32

Niklas Liberg-86, IFK Lund

29.05

Göteborg/S

55.82

 

Fredric Linansky-89, IFK Helsingborg

12.08

Gävle

55.84

 

Anton Levin-92, IFK Helsingborg

12.08

Gävle

57.73

Anton Wåhlin-91, Malmö AI

20.08

Varberg

57.94

 

Viktor Ekelund-89, Malmö AI

20.08

Varberg

58.43

Hampus Forsberg-89, IFK Helsingborg

04.06

Ängelholm

61.84

Stefan Jeppsson-75, Vittsjö GIK

29.07

Hässleholm

63.82

Ludvig Isacsson-93, Åhus FIK

12.06

Lerum

64.01

Henrik Nilsson-91, IFK Trelleborg

12.06

Lerum

64.01

Fredrik Nilsson-91, IFK Helsingborg

04.06

Ängelholm

2000 m hinder 91.4 cm:

6.31.34

 

Anders Pettersson-89, Klippans FK

21.08

Varberg

7.56.81

 

Patrick Malmquist-95, IFK Helsingborg

21.08

Varberg

3000 m hinder 91.4 cm:

  9.56.87

Anders Pettersson-89, Klippans FK

08.07

Göteborg/U

10.40.2m

Tommy Olofsson-76, Björnstorps IF

27.07

Ystad

10.49.19

Ridouane Taboukh-86, IFK Lund

29.05

Göteborg/S

11.01.84

Carl Jönsson-89, FK Athlet

29.07

Hässleholm

11.12.42

 

Emil Larsson-94, Vittsjö GIK

22.05

Jönköping

11.01.21

Sirak Amanuel Belay-92, Åhus FIK

12.06

Lerum

11.42.56

 

Sebastian Persson-91, Öresund FK

12.06

Karlshamn

12.16.13

Patrick Malmqvist-95, IFK Helsingborg

12.06

Löttorp

12.46.32

 

Nils Wetterberg-90, Eslövs AI

12.06

Karlshamn

12.57.39

Stefan Magnusson-65, Malmö Fr. & Sv.

14.09

Lignano,ITA

Höjdhopp:

2.25

Linus Thörnblad-85, Malmö AI

23.07

Nerja,ESP

2.02

Fredrik Löfgren-94, IFK Lund

27.08

Vellinge

2.01

Filip Persson-93, IFK Lund

09.07

Göteborg/U

2.00

Pontus Sterner-Johansson-96, Malmö AI

12.06

Vellinge

1.96

 

Petter Olson-91, Malmö AI

06.08

falun

1.95

Jakob Sandman-92, IFK Helsingborg

22.05

Motala

1.95

- " -

09.07

Göteborg/U

1.91

Mattias Green-88, IFK Trelleborg

22.05

Jönköping

1.91

- " -

12.06

Lerum

1.91

Anton Levin-92, IFK Helsingborg

10.09

Eslöv

1.90

 

Fredrik Wahlgren-92, Öresund FK

12.06

Vellinge

1.90

Charles Mitala-96, Malmö AI

10.09

Falun

Stavhopp:

5.15

Melker Svärd Jacobsson-94, Malmö AI

10.07

Villeneuve d'Ascq,FRA

4.75

 

Petter Olson-91, Malmö AI

05.06

Malmö/S

4.75

 

- " -

19.06

Sipoo,FIN

4.40

Stefan Jeppsson-75, Vittsjö GIK

22.05

Jönköping

4.16

Petter Bark-85, IFK Lund

29.05

Göteborg/S

3.90

 

Fredric Linansky-89, IFK Helsingborg

12.06

Löttorp

3.90

 

Pontus Sterner-Johansson-96, Malmö AI

10.07

Göteborg/U

3.61

Johan Knutsson-95, Malmö AI

28.08

Ystad

3.40

Johan Brännmo-95, IFK Lund

17.09

Växjö

3.31

Fredrik Karlsson-78, Vittsjö GIK

06.09

Hässleholm

3.20

 

Martin Möller-87, Eslövs AI

12.06

Karlshamn

3.20

Anton Levin-92, IFK Helsingborg

11.09

Eslöv

3.20

Johan Berggren-94, Eslövs AI

10.09

Eslöv

Längdhopp:

7.09

+0.6

Petter Olson-91, Malmö AI

14.07

Ostrava,CZE

6.96

+1.4

Adam Denguir-94, Lomma FIK

28.08

Vellinge

6.90

-0.1

Sebastian Ekstrand-86, Öresund FK

09.07

Göteborg/U

6.78

+0.7

Minh Le-86, Malmö AI

03.07

Helsingborg

6.72

+0.6

Paul Thuvesson-84, Vittsjö GIK

21.08

Lerum

6.70

+0.7

Christopher Swenning-95, Malmö AI

08.07

Göteborg/U

6.65

+1.3

Thobias Nilsson-Montler-96, IF Kronan

08.07

Göteborg/U

6.51

+0.9

Theodor Barrdahl-95, KFUM Kristianstad

08.07

Göteborg/U

6.48

+0.5

Jens Mattisson-85, Vittsjö GIK

21.08

Lerum

6.46

+0.7

Mattias Hjelm-95, IFK Helsingborg

08.07

Göteborg/U

Längdhopp -medvind eller okända vindförhållanden:

7.18

+2.9

Sebastian Ekstrand-86, Öresund FK

09.07

Göteborg/U

7.14

+2.2

Petter Olson-91, Malmö AI

06.08

Falun

Trestegshopp:

14.94

+0.7

Sebastian Ekstrand-86, Öresund FK

10.07

Göteborg/U

14.85

+1.4

Dastid Selmani-92, IFK Lund

04.09

København,DEN

13.92

+1.1

Fredrik Löfgren-94, IFK Lund

26.08

Vellinge

13.54

+1.0

Paul Thuvesson-84, Vittsjö GIK

20.08

Varberg

13.53

+0.8

Thobias Nilsson-Montler-96, IF Kronan

02.07

Helsingborg

13.43

+1.5

Jens Mattisson-85, Vittsjö GIK

20.08

Varberg

12.44

+0.0

Mattias Hjelm-95, IFK Helsingborg

12.06

Löttorp

12.43

+0.2

Charles Mitala-96, Malmö AI

02.07

Helsingborg

12.12

+1.2

Ludvig Isacsson-93, Åhus FIK

12.06

Lerum

11.80

+1.1

Mattias Green-88, IFK Trelleborg

12.06

Lerum

Trestegshopp ­ medvind eller okända vindförhållanden:

15.18

+3.4

Sebastian Ekstrand-86, Öresund FK

30.07

Mölndal

13.60

+4.1

Charles Mitala-96, Malmö AI

02.07

Helsingborg

13.55

+3.4

Jens Mattisson-85, Vittsjö GIK

02.07

Helsingborg

11.77

+4.8

David Johansson-91, Åhus FIK

22.05

Jönköping

Kula 7.26 kg:

15.75

Marcus Mattison-88, KFUM Kristianstad

03.07

Helsingborg

14.85

Magnus Hallgrimsson-76, IFK Lund

29.05

Göteborg/S

13.39

 

Petter Olson-91, Malmö AI

18.06

Sipoo,FIN

13.38

Jonas Forsberg-70, Heleneholms IF

21.05

Malmö/S-K

12.55

 

Anton Levin-92, IFK Helsingborg

10.09

Eslöv

12.44

 

David Johansson-91, Åhus FIK

13.07

Kristianstad

11.87

Robin Hägg-90, Eslövs AI

30.07

Hässleholm

11.86

Stellan Kjellander-78, Öresund FK

12.06

Karlshamn

11.47

Axel Håkansson-88, Ystads IF

25.09

Ystad

11.31

 

Patrik Pettersson-69, Vittsjö GIK

12.06

Lerum

Diskus 2.0 kg:

61.14

Axel Härstedt-87, Malmö AI

03.07

Helsingborg

53.30

Magnus Hallgrimsson-76, IFK Lund

12.06

Hässleholm

47.29

 

Viktor Gardenkrans-95, Öresund FK

08.08

Helsingborg

40.54

 

Petter Olson-91, Malmö AI

15.07

Ostrava,CZE

40.48

 

Jonas Forsberg-70, Heleneholms IF

21.05

Malmö/S-K

40.04

 

David Johansson-91, Åhus FIK

31.07

Hässleholm

39.33

 

Ronny Kvist-64, IFK Helsingborg

12.06

Löttorp

38.90

Robin Hägg-90, Eslövs AI

11.06

Vellinge

37.69

 

Anton Levin-92, IFK Helsingborg

11.09

Eslöv

37.10

Glenn Håkansson-66, Öresund FK

22.05

Halmstad

Slägga 7.26 kg:

58.88

Stellan Kjellander-78, Öresund FK

12.06

Karlshamn

45.03

 

David Johansson-91, Åhus FIK

27.08

Vellinge

43.83

 

Jonas Forsberg-70, Heleneholms IF

09.07

Malmö/S-K

39.29

 

Robin Hägg-90, Eslövs AI

29.07

Hässleholm

36.20

Daniel Hägg-87, Eslövs AI

12.06

Karlshamn

36.02

 

Ronny Kvist-64, IFK Helsingborg

22.05

Motala

34.15

Mattias Grundström-93, Ängelholms IF

10.09

Ängelholm

32.19

 

Patrik Pettersson-69, Vittsjö GIK

16.06

Helsingborg

28.39

 

Inge Blom-65, Heleneholms IF

01.10

Malmö/S-K

27.56

 

Christian Hulteberg-79, Heleneholms IF

01.10

Malmö/S-K

Spjut 800 gram:

62.46

 

David Johansson-91, Åhus FIK

16.08

Kristianstad

58.08

Niklas Stjerndorff-90, Eslövs AI

15.05

Eslöv

51.86

 

Jacob Larsson-95, Vittsjö GIK

12.06

Lerum

51.36

 

Petter Olson-91, Malmö AI

19.06

Sipoo,FIN

51.23

Quincy Andersson-95, Eslövs AI

22.05

Halmstad

51.13

Glenn Håkansson-66, Öresund FK

22.05

Halmstad

50.43

 

Lukas Kvist-94, IFK Helsingborg

22.05

Motala

50.00

 

Jens Gudmundsson-86, Staffanstorps AI

27.08

Staffanstorp

49.33

Axel Håkansson-88, Ystads IF

10.08

Ystad

48.54

 

Victor Ottosson-90, Kiippans FK

19.06

Karlskrona


Stafett 4 x 100 meter:

41.33

Malmö AI

02.06

Växjö

 

 

Daniel Persson-82, Jesper Lang-92,
Petter Olson-91, Philip Nossmy-82

 

 

41.61

IFK Helsingborg

03.06

Växjö

 

 

Marcel Elmir-90, Hampus Forsberg-89,
Benjamin Olsson-91, Anton Levin-92

 

 

45.96

IFK Lund

29.05

Göteborg

 

 

Viktor Malmgren-92, Niklas Liberg-86,
Daniel Olsson-87, Sebastian Holmberg-87

 

 

Stafett 4 x 200 meter:

1.39.26

Ystads IF

25.09

Ystad

 

 

John Nilsson-94, Jakob Svensson-92,
Axel Lewén-Broberg-95, Daniel Karlsson-84

 

 

1.49.89

FK Athlet

25.09

Ystad

 

 

Linus Persson-93, Leif Nilsson-71,
Tobias Pålsson-96, Daniel E Larsson-95

 

 

Stafett 4 x 400 meter:

3.26.25

IFK Helsingborg

02.06

Växjö

 

 

Marcel Elmir-90, Hampus Forsberg-89,
Fredric Linansky-90, Benjamin Olsson-91

 

 

3.34.85

Klippans FK

02.06

Växjö

 

 

Oscar Lahti-93, Sebastian Robertsson-93,
Oscar Johansson-94, Martin Bengtsson-92

 

 

Stafett 4 x 800 meter:

7.35.74

 

Malmö AI

02.06

Växjö

 

 

Viktor Ekelund-89, Anton Wåhlin-91,
Rizak Dirshe-72, Abdi Suleiman-85

 

 

Stafett 4 x 1.500 meter:

15.35.06

Malmö AI

03.06

Växjö

 

 

Viktor Ekelund-89, Martin Nilsson-89,
Jonas Leandersson-91, Rizak Dirshe-72

 

 

Stafett 1.000 meter:

2.14.59

Öresund FK

12.06

Karlshamn

 

 

André Ilve-94, Marcus Bergstrand-94,
Jakob Fornman-96, Mattias Ohlsson-94

 

 

2.24.65

Eslövs AI

12.06

Karlshamn

 

 

Robin Hägg-90, Daniel Hägg-87,
Christian Nilsson-89, Martin Möller-87

 

 

Tiokamp:

7.724

Petter Olson-91, Malmö AI

14/15.07

Ostrava,CZE

10.99 (+1.6) 709 (+0.6) 1290 195 48.36
14.73 (-0.9) 4054 460 5066 4.26.29

 

6.297

Anton Levin-92, IFK Helsingborg

10/11.09

Eslöv

11.36 (+1.0) 621 (+0.0) 1255 191 52.76
14.89 (-1.2) 3769 320 4353 5.20.45